Nasza Oferta

Nasza Oferta

Osiedle Familijne III

Aktualnie oferujemy trzy domy jednorodzinne o powierzchni 90 m2 każdy…

 

Nr domu Powierzchnia domu Stan wykończenia Cena Status
A 90 m2 deweloperski 715 000 pln wolny
B 90 m2 deweloperski 695 000 pln wolny
C 90 m2 deweloperski 735 000 pln wolny

Oferta cenowa ważna do odwołania. Niezmienność ceny gwarantowana umową rezerwacyjną.

2

Dom cechuje nowoczesna, minimalistyczna architektura. Elementy drewna na elewacji, ceramiczna dachówka, zaawansowana technologicznie stolarka PCV to tylko część wysokiej jakości materiałów wykorzystanych przy budowie. Skrupulatnie przemyślane układy poszczególnych kondygnacji, a także dbałość o najdrobniejsze szczegóły to dodatkowe atuty wyróżniające tą inwestycję!

Oferujemy Dom o powierzchni 90m2 w pełni wykończony w stanie deweloperskim z kompletnym zagospodarowaniem terenu, w tym ogrodzeniem działki, bramą wjazdową, wybrukowaną drogą oraz podjazdem wraz z dojściem do budynku i przestronnym tarasem. Do domu przynależy działka o powierzchni ok. 200 m2.

Wewnątrz budynku, na parterze znajdzie się hall z klatką schodową, z którego wchodzi się bezpośrednio do kuchni z jadalnią oraz salonu z wyjściem na taras. Dodatkowo na tej kondygnacji usytuowana została łazienka oraz schowek /pomieszczenie techniczne pod schodami.
Na piętrze budynku zaprojektowano sypialnię, dwa dodatkowe pokoje, a także łazienka.

Wszystkie pomieszczenia wykończone zostaną z najwyższą dokładnością i starannością. Ściany wykonane w technologii tynków maszynowych, a na podłogach znajdą się wylewki cementowe. Dodatkowo dla wygodny naszych Klientów rozprowadzona zostanie instalacja elektryczna oraz TV. Dom wyposażony został w system grzewczy obejmujący ogrzewanie podłogowego w łazienkach.

 


Istnieje możliwość wykończenia domów „pod klucz” zgodnie z preferencjami Klientów. Oferujemy trzy zróżnicowane pod względem użytych materiałów pakiety wykończenia  przygotowane przez profesjonalną pracownię architektoniczną. Dla najbardziej wymagających polecamy indywidualne konsultacje i jeszcze szerszy wachlarz możliwości aranżacji wnętrz.

Galeria

Galeria