O nas

O nas

Osiedle Familijne II

– tam gdzie historia łączy się z nowoczesnością!

 
Tuż obok staropolskiego dworku Jana Matejki, przy ul. Wańkowicza w Krakowie powstaje nasza kolejna inwestycja – Osiedle Familijne II

Cechuje go nowoczesna, minimalistyczna architektura. Elementy drewna na elewacji, ceramiczna dachówka, zaawansowana technologicznie stolarka PCV to tylko część wysokiej jakości materiałów wykorzystanych przy budowie. Skrupulatnie przemyślane układy poszczególnych kondygnacji, a także dbałość o najdrobniejsze szczegóły to dodatkowe atuty wyróżniające tą inwestycję!

Oferowane przez nas domy zostaną w pełni wykończone z kompletnym zagospodarowaniem terenu, ogrodzeniem działki, bramą wjazdową, wybrukowaną drogą oraz podjazdem wraz z dojściem do budynku i przestronnym tarasem.

Wewnątrz budynku, na parterze znajdzie się obszerny holl z klatką schodową, z którego wchodzi się bezpośrednio do kuchni z jadalnią oraz salonu z wyjściem na taras. Dodatkowo na tej kondygnacji usytuowany zostanie pokój lub gabinet, łazienka oraz schowek /pomieszczenie techniczne pod schodami.
Na piętrze budynku zaprojektowana została sypialnia, dwa dodatkowe pokoje , a także łazienka. Łączna powierzchnia domu to 94m2.

Wszystkie pomieszczenia wykończono zostaną z najwyższą dokładnością i starannością. Ściany wykonane zostaną w technologii tynków maszynowych, a na podłogach znajdą się wylewki cementowe. Dodatkowo dla wygodny naszych Klientów rozprowadzona zostanie instalacja elektryczna oraz TV. Każdy z dom wyposażony zostanie również w system grzewczy z instalacją ogrzewania podłogowego w łazienkach.

Istnieje możliwość wykończenia domów „pod klucz” zgodnie z preferencjami Klientów. Oferujemy trzy zróżnicowane pod względem użytych materiałów pakiety wykończenia  przygotowane przez profesjonalną pracownię architektoniczną AKME Studio www.akmestudio.pl Dla najbardziej wymagających polecamy indywidualne konsultacje i jeszcze szerszy wachlarz możliwości aranżacji wnętrz.

Oferta z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2% podatku od czynności cywilno – prawnych.

Inwestycja realizowana zgodnie z przepisami Ustawy Deweloperskiej. Rachunek powierniczy otwarty.